Kısa Globya

Milyonlarca internet kullanıcısına güvenli alışveriş imkanı sunan Globya 2000 yılında başladığı serüvene büyüyerek ve güçlenerek devam ediyor.

Sektörünün açıklarını hızla kapatmak yolunda başarılı uygulamalara imza attığımız kısacık geçmişimizde. Büyük ve güçlü çözümlerle internet kullanıcılarının vazgeçilmez alışveriş ortamlarını inşaa ettik. Herbiri kendi alanında lider firmalara sunduğumuz kurumsal çözümlerimiz ile hedefleri daha yukarılara taşıyan satış stratejileri geliştirdik. Hazırladığımız e-ticaret sistemleri ile müşterilerimizin memnuniyetini yılda ortalama 200 Milyon TL’ lik ciro ile taçlandırdık.

Konu müşteri memnuniyeti olduğunda müşterilerimiz için en doğru, en pratik, en hızlı, en güvenilir çözümleri üreterek rakiplerine fark atmalarını sağladık. Yakın gelecekte planladığımız yeni nesil satış stratejileri ile müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Deneyimlerimiz

Uygulama Geliştirme - 15 yıldan fazla
Grafik Tasarım - 15 yıldan fazla
E-ticaret - 8 yıldan fazla
Sosyal Medya Pazarlama - 7 yıldan fazla

Yıllık Tecrübe

Tamamlanmış Proje

Mutlu Müşteri

Kazanılmış Ödül

Geçmişte Neler Yaşadık?

2000

(2005 - 2006) GELİŞMELERE ÖNCÜLÜK ETTİK

Dünyanın önde gelen portallarına geliştirmeler için öncülük ettik. YAHOO gibi dev şirketlerin geliştirici takımlarında etkin roller aldık. World Wide Web Consortium (W3C) gibi platformlarla ortak çalışmalar gerçekleştirdik. Dünya genelinde bir çok kurum ve kuruluşa bilgi teknolojileri alanında önemli destekler verdik

(2007) HER ÖLÇEKTEKİ KURUM VE KURULUŞA HİZMET VERMEYE BAŞLADIK

2007 yılı sonuna kadar sadece büyük ölçekli kurum ve kuruluşlara verdiğimiz kaliteli hizmetimizin tadına tüm firmaların ve şahısların bakmasını sağladık. Binlerce internet sitesi barındırdık. Yüzlerce kuruma büyüyen gelecekler hazırlamalarında yardımcı olduk

(2008) IMFLEXI İLE İNTERNETE YENİ BİR BAKIŞ

Yapay zeka mimarisi kullanan ilk içerik yönetim sistemi ImFlexi’ yi geliştirdik. Mikro ölçekli internet sitelerinden, makro ölçekli internet sitelerine, yüksek performanslı çözümler sunabilen ImFlexi ile mutlu müşterilerimize, mutlu müşteriler kazandırmaya hız verdik.

(2009) E-TİCARET’ TE IMFLEXI ESNEKLİĞİ

ImFlexi ile sağladığımız başarıyı e-ticaret sistemlerine entegre ederek, hemen her türde firmaya uyum sağlayabilen e-ticaret çözümleri sunmaya başladık. Sektöründe lider onlarca firmaya e-ticaret olanağı sunarak satışlarını katlamalarına yardımcı olduk.

(2010) DÜNYANIN EN İYİ 10 TASARIM FİRMASI ARASINDA

Layık görüldüğümüz bir çok ödülün yanı sıra, Amerikan Spoax International dergisi tarafından düzenlenen “Dünyanın En İyi 10 Tasarım Firması” sıralamasında yerimizi aldık!

(2011 - 2014) DÜNYANIN EN İYİLERİNE HİZMET VERDİK

Geliştirdiğimiz ileri elektronik ticaret stratejileri ile dünyanın en iyi markalarına e-ticaret hizmeti vermenin gururunu yaşadık. Hazırladığımız çalışmalarla bir biri ardına satış rekorları kıran e-ticaret sistemlerine imzamızı attık.

(BUGÜN) GELECEĞE KOŞUYORUZ

Geliştirdiği e-ticaret sistemleri yılda 200 Milyon TL satış cirosunu aştık. Kısa sürede sektöründe adından söz ettirmeyi başaran güçlü bir marka olarak “Mutlu müşterilerimizin, mutlu müşterileri için çalışıyoruz”. Sebebi ne olursa olsun bizimle temasa geçen hiç kimse kaybetmedi!
. . .

Neden Globya?

SEO UYUMLU ÇALIŞIYORUZ

SEO ( Search Engine Optimisation / Arama Motoru Optimizasyonu ) bizce internet sitesi için bir gereklilik. Bu nedenle diğer firmalar gibi ek bir hizmet değil verdiğimiz tüm hizmetlere dahildir.

ÇÖZÜM ODAKLI DESTEK

Karşılaştığınız tüm sorunlarda en hızlı çözümü üretmek ve geliştirdiğimiz yazılımı kusursuz hale getirmek için sürekli olarak çalışıyoruz. Müşterilerimizi rakipleri arasında bir adım önde tutmak için sektörün yeniliklerini takip ediyoruz.

SİZE ÖZEL TASARIM ÇALIŞMALARI

Kopya, hazır içerikleri kullanmıyoruz. Tüm çalışmalarımızı müşterilerimiz için özel olarak tasarlıyoruz. Tasarım çalışmalarında en iyiyi elde edene kadar çalışıyoruz.

SİZ YAZILIMA DEĞİL, YAZILIM SİZE UYSUN

Hazırladığımız projeler tümü ile müşterilerimize özel planlıyoruz.Müşterilerimizi programlara değil programları müşterilerimize uygunlaştırıyoruz. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik geliştirmeler gerçekleştiriyoruz.

15 YILI AŞKIN SEKTÖR TECRÜBESİ

2000 yılından bu yana e-ticaret ve bilgi teknolojileri sektöründe edinilmiş deneyimlerimizi sizlere aktarıyoruz.

AYRINTILARA DİKKAT EDİYORUZ

Üzerinde çalıştığımız projenin büyüklüğü ne olursa olsun tüm ayrıntıları özenle tasarlıyoruz.

BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ

Tüm çalışmalarımızda müşterilerimizin ve müşterilerinin mutluluğunu sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

ÜSTÜN KALİTE ANLAYIŞI

Geliştirdiğimiz projelerinin her zaman üst düzey kalitede olmasına dikkat ediyoruz.

Ne Düşünüyorlar?